Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet az, hogy 2 hete...

Hogy lehet az, hogy 2 hete nem bírom a tejtermékeket?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi probléma, nagyon szeretem a tejet. Általában minden nap ittam egy pohárral, + joghurt, néha kefir, ilyesmi. Most már egy tejfeles-paprikás csirke is kb 1 órát bír ki bennem, és már megy is a hasam. Tejet nem tudok inni, és tejföllel habart főzeléket sem enni. Pedig nagyon szeretem. Nagyon puffadtam is egy hétig, az már javult.

Így nem alakul ki tejallergia, vagy mégis?


2012. jan. 26. 16:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Mikor kezdődött, nagyon erős hasfájásaim voltak, ha ez számít.

És azért nem mondtam el a háziorvosnak, amikor voltam 3 napja, mert egyszerre 4-5 beteget hív be, és nem volt kedvem idegenek előtt...meg semmi közük hozzá...

2012. jan. 26. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos besokalltál tőle
2012. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a problémáim. Nekem se volt semmi gondom a tejtermékkel de egy ideje nekem is ezek a tüneteim . Így már 1 hónapja nem eszek semmi tejterméket és nincsen semmi bajom. Még én se voltam allergia vizsgálaton .

Próbáld meg Te is kerülni a tejtermékeket.

Ha allergiás vagy rá úgy se fogyaszthatod ,de azért menj el allergia vizsgálatra.

2012. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!