Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés utáni mellkasi szurkáló...

Evés utáni mellkasi szurkáló fájdalom /hányinger minek lehet a tünete?

Figyelt kérdés

Evés után minden mozgásra összevissza szurkáló fájdalom jelentkezett a mellkasomban, mintha az étel nem ment volna tovább a nyelőcsövemből a gyomor felé. Böfögési ingerem is van de nem nagyon jön fel semmi, ha mégis, az olyan érzés mintha valami szilárdabb dolog is feljönne vele. Pár óra után már nem fáj de hányingerem van, nem tudom eldönteni hogy az idegességtől vagy emiatt.

Ezelőtt sosem volt ilyen problémám, nem igazán eszem sokat, világ életemben nagyon sovány voltam, szóval nem tudom mi lehet az oka



2012. máj. 22. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána a refluxnak, lehet attól is ilyen, de nem ártana egy kivizsgálás.
2012. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezek a tünetek szerintem is a reflux jelei.Én sajnos évek óta küzdök ezzel a betegséggel.Evés után megnő a gyomrodban a savszint ez nyomja a mellkasodat és ez okozza a hányingert is.Próbálj meg ilyenkor bevenni valamilyen savlekötőt.Gyógyszertárban nagyon sokfélét lehet kapni vény nélkül is.Ha nem segít akkor fordulj orvoshoz 1 kivizsgálásra.
2012. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!