Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2nap nem evéstől máris vesztek...

2nap nem evéstől máris vesztek az izomzatból?

Figyelt kérdés
lé böjtölni szeretnék, csak víz 2teljes napig. Korábban már csináltam szóval ne a mellékhatásokról írjatok.
2009. jún. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Vesztesz. Ha böjtölni akarsz akkor hülye vagy.

Nagyon.

És most nem basztatni akartalak, csak rámutatni a tényre, hogy fogalmad sincs mit csinálsz magaddal.

2009. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak tudod az a baj, hogy ahol olvasom ezeket az infokat a böjtről csupa olyanokat írnak hogy jobban leszek utána széb bőr ..stb. És sokszor csináltam már 19 év alatt soha nem volt bajom csak jókat tudok róla mondani én is. Igazából csak ez a tudat tántorít el, hogy az izomzatomból vesztek.
2009. jún. 28. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
már 3 óra után katabolizmus van a szervezetedben, 2 nap alatt meg pláne!
2009. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy veszítel,ha a szervezeted nem kap rendes tápanyagokat azt a lerakódott zsír,,illetve izomzatodból fogja elnyerni.
2009. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ez utóbbi csak részben igaz, és ezt nem tanácsos így leírni mert a sok jóképességű azt fogja gondolni hogy ezzel lehet fogyni. Azért tisztázzunk egy dolgot: előbb az izombontás indul be (katabolizmus) és amíg katabolizmus van, addig zsírbontás NINCS!
2009. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!