Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A gyümölcsök (Pl. Citrom,...

A gyümölcsök (Pl. Citrom, narancs) szénhidrátfogyasztás mellett állítólag savasítanak. De ezt, hogy értik?

Figyelt kérdés

Úgy ,hogy ha valamilyen szénhidrátot eszel és rögtön utána fogyasztasz valamilyen gyümölcsöt?


Vagy akkor is ha több órával a szénhidrát megemésztése után eszel gyümölcsöt?


(Ezt egy amolyan életmód előadáson hallottam és ott magyaráztak mellé egyéb biokémiai folyamatokat,de az nekem magas volt.)


2012. máj. 22. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a gyümölcsök nem savasítanak, hanem lúgosítanak.

Ételtársításokról szólt az előadás?

2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Döntő részt arról. Ilyenek voltak még mint pl. az ,hogy hús után vagy azzal együtt állítólag nem lehet cukros dolgokat vagy gyorsan lebomló szénhidrátot pl. fehér kenyeret enni mert ezek a hússal együtt emésztve állítólag mérgeket képeznek. Nekem csak azt nem sikerült ebből felfogni ,hogy MIÉRT? Magyaráztak ,hozzá egyéb biológiai folyamatokat de az nekem érthetetlen volt.
2012. máj. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!