Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sokat ettem ma?

Nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

reggel 6-kor : tejeskávé pár sajtos roletti

10kor egy közepes pogácsa

2 körül pár kanál bolognai husi ilyen "kóstoló"

fél 3: reszteltmáj 2 uborkával, meg bodzaszörp

4kor kávé, pici sajtos roletti meg egy amerikai tonhal saláta ami nem volt olajos.

6kor egy kis túró rudi

most 8 kor eperturmix amibe sajnos volt egy kis cukor meg méz. :(

Csak nem akarok meghízni tartani szeretném a súlyomat. 174 cm vagyok és 54 kg. 17/L


2012. máj. 25. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez kalóriára nem sok, maximum 1300 kal., de ami nekem furcsa, hogy semmi értékeset nem ettél. Pl. gyümölcs, zöldségek, tejtermékek. A sok pékárukat ezekkel is kiválthatod, ha úgyis jön a nyár.

Amúgy ezektől nem fogsz meghízni, de aminőségen is javíts.

2012. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gyümölcs ott volt az eper turmix meg előtte ettem pár szem epret :) Tejterméknek tejet ittam tejeskávéhoz. Zöldség pici volt a salátában.. :) igyekszek egészségesen enni, de nem sok egészségeset eszik itthon a családom..:(
2012. máj. 25. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ettél sokat, csak azokat a sajtos rolettiket kéne kihagynod, meg pogácsát se kéne enned akkor minden oké lenne.
2012. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom rád erőltetni, de itt egy nagyon egészséges étrend:

Reggeli: 1 dl kávé, nagyon kevés cukorral, tojás(bármilyen formában)

Tízórai: A tonhal saláta tökéletes, víz

Ebéd: Zöldség leves(kukoricalisztes rántással), párolt zöldség, sült csirkehús

Uzsonna: Gyümölcs, sajt

Vacsora: Gyümölcs saláta

2012. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

ez nagyon jó kis étrend :)

Ma nyelvvizsgáztam reggelire ettem két sor étcsokit,meg egy túró rudit, délelőtt epret nagyon sokat, ebédre cézár salátát és utána 6körül két kis kocka fanta szeletet,egy kis lekváros süti szerűséget meg egy kis rudit, voltam görkorizni meg szeretnék még itthon edzeni vagy futni nem tudom eldönteni.. :D

Tudom nem egészséges étrend ez a sok rudi meg süti de úgy naggyából nem sok kalória ugye?:)

2012. máj. 26. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:
A rudit eheted, de a lisztes dolgokat kerüld, de nagyon, mert elképesztően egészségtelenek.
2012. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és az étcsoki is egészséges, kakaóból van, ami egy jó dolog, ha szereted, akkor akármennyit megehetsz belőle, csak arra figyelj, hogy minél kevesebb legyen benne a cukor.
2012. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ. :)
2012. máj. 26. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak feltételezem, szerintem Te nagyon szereted az édességeket. Ugye?
2012. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, lefogytam 7 kg-t és nem ettem semmilyen cukros dolgot se édességet és teljesen elszoktam tőle nem kívántam, és ősz óta igyekszek tartani a súlyomat és azóta megőrülök az édességért.. :D nem tudom hogy lehetne leszokni róla.. legalább a csokiról, de akkor gondolom semmilyen édességet nem szabadna ennem, hogy ne kívánjam őket.. mert olvastam h 2-3 hét kell az agynak édesség nélkül és megszokja és nem fogom kívánni.. ezt jó lenne kivárni csak nagyon nehéz..:( ha itthon csoki, meg sütihegyek vannak...:D
2012. máj. 27. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!