Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez milyen betegség lehet: már...

Ez milyen betegség lehet: már kiskorom óta (3-4 évesen) jellemzően rossz érzés jött rám ha kicsivel több édességet ettem mint azt nekem kellett vna?

Figyelt kérdés

ma már a lehető legegészségesebben táplálkozom, nem iszom tejet, most az arcom miatt a lisztes dolgokat is(glutén miatt) próbálom kerülni

csokit sem, fűszeres kajákat sem eszem


sok zöldséget,gyümölcsöt,gyógyteákat...ebldre persze azért vmi húst szoktam többnyire hogy jól is lakjak


de ma pl rizstejet ittam(amit pont nem tartalmaz tejfehérjét,tejcukrot), jó édes íze van, de elvileg csak természetes cukrokat tartalmaz..

erre 1 órával hogy megittam érzem ezt a tipikusan rossz érzést, mintha vmi marná a gyomromat belülről, ha a nadrágomat nagyon felhúzom akkor már az is nyomja és fáj, vagy ha elkezdek futni, ha egyhelybe ülök és nem mozdulok 1-2 óráig akkor jó eséllyel nem jön rám hasmenés..


mi lehet ez?

köszönöm

18f



2012. máj. 26. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a pro-,és prebiotikumokkal,talán megoldhatják a problémáidat.


[link]

2012. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem ilyen egyszerű. már szedtem ilyeneket, de ha már több mint 10 éve van nem tartom valószínűnek hogy ezek el fogják mulasztani.

azért köszi

2012. máj. 26. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem régebben ha pl több mézet ettem akkor jött rám furcsa rossz érzés. Attól elkezdett égni a karom, a mellkasom és az izmaim és minden porcikám. Fájni égni szokott akkoriban mindenem tőle.


Na meg ha tejet ittam akkor volt pontosan ilyen mint amit leírtál, ilyen felfúvódott érzés. Feszült, csikart a hasam. A bolti tehén tejtől csak kicsit, de amikor pl. házi tejet ittam, attól kb egy héten keresztül utána fájt a hasam és ment. Aztán teljesen más forrásból megint megkóstoltam és attól is ugyanúgy.

2013. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia érzékeny a gyomrod.Szerintem egy alergia teszt nem ártana.
2013. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, érzékeny.

Amikor erőset ettem, akkor végig éreztem ahogy haladt bennem. Először amikor megettem, akkor a szám és a nyelvem csípte. Azután forrónak éreztem a nyelőcsőben és a gyomromban. Éreztem ahogy a forróság haladt a belekben egyre lejjebb. Azután forrón és és végül égetően jött ki hátul. Szóval az erőset se bírom. Azóta nem is eszek olyasmit.

2013. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!