Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem érti meg apám hogy...

Miért nem érti meg apám hogy utálom azokat a kajákat amikkel tukmál?

Figyelt kérdés

sovány vagyok (170 centihez 49 kiló) és apám folyton fel akar hízlalni. mindig azzal jön hogy biztos fogyózok, pedig nem. egyszerűen csak a nem hízlalós kajákat szeretem (joghurtok, kefírek, pudingok, gyümölcsök stb.) és eleve nehezen hízok.

de ő megrögzötten szalonnákat, meg cupákos húsokat tukmál pedig ki nem állhatom őket. húsban is a könnyű halakat szeretem pl. amiktől nem lesz úgy tele a gyomrom hogy mozogni se bírjak. nem bírom azt az érzést.

ha nem eszek belőlük akkor megsértődik, meg mindig beszól hogy zörögnek a csontjaim, stb.

mit csináljak hogy békén hagyjon?


2012. jún. 1. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Ne figyelj rá és megunja.
2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudjál de a 170 centidhez tényleg nem normális a 49 kiló!
2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Küldd el a búsba.Vagy üljetek le dumcsizni.
2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem normális és eszem ágában sincs fogyni, de akkor sem bírok undorító szalonnát enni
2012. jún. 1. 16:34
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Eléggé "karcsú" vagy, a papád helyében én is aggódnék.
2012. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Gyors az anyagcseréd, nem zsíros cafatokkal kéne tömni téged hanem esetleg egy pajzsmirigy kivizsgálásra elküldeni, mert akár az is állhat a háttérben.
2012. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
A szalonna nem undorító!
2012. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Fiú vagy lány vagy?

Szerintem sem normális a súlyod,ijesztően vékony lehetsz:(

2012. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk imádom a szalonnát, de mióta megszültem, rosszul vagyok minden zsíros után, kijön belőlem :( Szóval megértem, ha nem jön be, most már tudom, milyen érzés, sajnos. Mindenesetre a pajzsmirigy-doki nagyon jó ötlet, kérlek, hallgass ránk, lehet, nagy baj van, én sem éreztem, csak a testem omlott össze hirtelen.
2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne egyél szalonnát :) Egyél egy finom csirkepaprikást nokedlivel és ubisalival és egyéb ilyen kajákat, és már ezzel is szedhetsz fel pár kilót. De tartósan ne maradj ilyen sovány, hidd el nem rosszból mondom.

2. voltam

2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!