Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány bögre kávét lehet meginni...

Hány bögre kávét lehet meginni egy nap?

Figyelt kérdés
Két púpozott teáskanál kávét teszek a kávéfőzőbe, amit felöntök másfél bögre vízzel, amiből (nem túl meglepő módon) kb másfél teli bögre kávé lesz. Én nagyjából fél bögrét szoktam magamnak kitölteni, és öntök hozzá ugyanannyi vizet és úgy iszom. Ebből mennyit ihatok meg? (vizsgaidőszak... :D)
2012. jún. 2. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kalapál a szíved, vagy hülye kérdéseket teszel fel egy népszerű honlapra, azonnal állj le! Ne játssz az életeddel!!! :)
2012. jún. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ez miért hülye kérdés :) A szívem még nem kalapál, ellenben nem tudok tanulni a fáradtságtól, de legalább aludni se a kávétól, ez nem túl ideális, úgyhogy azt hiszem a továbbiakban is tartózkodni fogok a kávétól.. :D
2012. jún. 2. 04:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Két púpozott kanál semmi. De jól kicsesztél magaddal legalább :D
2012. jún. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!