Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Norbi Update boltban miket...

Norbi Update boltban miket érdemes venni?

Figyelt kérdés
nemrég nyílt egy ilyen bolt és szeretném tudni, hogy miket szoktatok ott venni, aki oda jár? köszönöm

2012. jún. 6. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak a polcokat lenne érdemes megvenni, de azt nem adják el!
2012. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de most komolyan kérdezem, mert még nem jártam ott és valamit csak érdemes megvenni nem?
2012. jún. 6. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem érdemes, ami diétás, abban csak kevés szénhidrát van, de sok kalória. Semmit nem érnek.
2012. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm azért. :S
2012. jún. 6. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fagyasztott kicsit zsömlét szoktam venni, egy hétre valót. Bedobom a fagyóba, minden reggel előveszek kettőt, kisütöm, megeszem. Fél 6, háromnegyed 6 körül reggelizek, fél 7-től dolgozok. Mivel nem emeli meg a vércukorszintet, így fél 6-tól 13-ig, 13:30ig nem is vagyok éhes. (munka közben nem is tudnék enni).

Én ezért szeretem. A 14-16 kicsi zsömléért szoktam 1200-1300 Ft-ot fizetni.

Ha van egy ki pénzem akkor megajándékozom magamat egy kis helyben sütött túrós vagy virslis croassannal, aminek azt hiszem 230 Ft 10 dekája. 3 db-ért szoktam fizetni 3-400 Ft-ot.

Ha fizu után megyek oda, akkor szoktam venni mogyorókrémet is, amit be kell osztani mert elég kis üveges, de ha ügyes vagyok 1 hónapig kitart. Ez 1200 Ft, ha jól emlékszem.

De nagyon finom a lekvár is, ami ugyanennyibe kerül.

Én leginkább csak péksütiért megyek oda, de ha van egy kis pénzem akkor veszek édességet is. Nagyon finom somlói galuskájuk is, igaz az drágább. 4-500 Ft.

Régebben vettem tésztát és zsemlemorzsát is, de ma már nem, mert feleslegesnek tartom. Hamar elfogy és nem túl pénztárca kímélő.

Amúgy nagyon finomak a zsömlék, croassanok és az benne a jó, hogy laktatnak de nem hizlalnak. :)

2012. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a hosszú választ, ha arra járok venni fogok péksütit! :)
2012. jún. 6. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Vanília fagyi ISTENI,az egész doboz 800 kcal,benegyedelem, 200kcal/negyed. (norbi+paleo: -9.5 kg). Kakaós tekercset, master-mix lisztkeveréket isveszek ott rendszeresen.
2012. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!