Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne nekem BOLTBAN...

Érdemes lenne nekem BOLTBAN kapható tesztoszteronszint fokozót vásárolnom? (Azért írtam nagy betűvel, hogy ne gondoljon senki szteroidra)

Figyelt kérdés

Igaz, még csak 18 éves vagyok, de úgy veszem észre magamon, hogy a teszto szintem alacsony...Eléggé zsírosodom (kemény edzés, és amennyire lehet precíz kaja mellett is), egyátalán nincs férfias alakom, nagyon keskeny váll, széles csípő, "lógós" mell...Orvoshoz nem akarok menni, annyira azért nem drasztikus a helyzet, de gondoltam megpróbálkozom egy Testopump-al, vagy valami hasonló kaliberű termékkel.

Mit gondoltok?



2011. dec. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
a keskeny váll és széles csípő szerintem alkati adottság. a csontszerkezeten nem változtat a tesztonövelő sem. a válladon tudsz segíteni úgy, hogy edzés segítségével növesztesz rá 2 ágyúgolyót izomból :D
2011. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
ne használj tesztó fokozót mert pénzkidobás lesz,ilyen problémán pedig egyébként sem segítene
2011. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tesztófokozó sztem kúra után jó de jó sokat kell belőle szedni magában is jó ah fokozott és kimerítő életet él vki a sport mellett is pl olyan a melója h fizikailag lefárasztja, de sztem ebben a korban teljesen helyén van az
2011. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!