Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi ez a mizéria a babavízzel?...

Mi ez a mizéria a babavízzel? Nem azért babavíz, mert steril? Hogy lehet, hogy egy megbontott 1,5 l-es palack nem fogy el egy babának 48 óra alatt? Mi iszik? Minek kell forralni? Miért nem issza akkor meg anyuka ha elkeltetik a 48 vagy 72 óra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán minek kell palackozott ásványvizet forralni? Mikor azt azért találták ki. Babaviz vagy sem én sohasem forraltam és nem volt baj egy gyerekemnek sem. S általában ivott mindegyik annyit,hogy pl 6 üveg elég volt 1 hétre.
2009. júl. 3. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem! Annyira védik/védjük/ màr a gyerekeket a fertözésektöl, hogy többet àrtanak mint hasznàlnak! Régen mi is megettünk, ittunk minden xarsàgot/bocsi/ még sem volt semmi bajunk! Most meg minden 2. baba allergiàs valamire! Màr tulzàsba viszik a védelmet! Multkor a kutacsvédön lestem egyet! Mi is felnöttûnk nélküle!
2009. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak üzlet semmi más. Lehet hallani innen onnan, hogy pl valakinek a településén gyógyszermaradványok meg szemét ilyesmi van a vízbe, de hát az vagy igaz vagy nem ....
2009. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi újszülött korban se forraltuk a vizet, meg nem is fertőtlenítettünk semmit. Mai napig megcsócsál a gyerek mindent, így pl. a cipőt is!


Amúgy nekünk tisztított vizünk van.

2009. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Ha viztisztító kancsótok van, vagyis olyan amibe beleöntöd a vizet és egy szűrő megtisztítja, azt ne itasd a gyerekeddel,mivel olyan tápanyagokat is kivon belőle, ami nem tesz jót neki. Veseelégtelenséget okozhat. Nem kötekedésből mondom.

2009. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!