Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni szeretnék, de nem...

Pici-baboka kérdése:

Hizni szeretnék, de nem tudok. Peddig eszem, renedsen. Hogan hizhatnék kicsit?

Figyelt kérdés
Tavaly oktoberben szültem! A terheségem mikor megtudrtam ép nagyon beteg voltam. Elég durva hányásos hamenéses virust szedetem össze,2 hétig szinte semmit nem tudtam enni, leginkább a viz maradt bennem de az se mindig. Ehez képest egészséges babát szültem 52 cm és 3250 grammal. De a betegség miat majdnem 50kg ről 40 relefogytam, de ösze szedtem magam, terheség végére majdnem 60 kg voltam. De most már 8 honapos a kisfiam, és hamar sokat lefogytam, most meint csak 40 kg vagyok. Peddig eszem rendesen, akor esze mikor jól esik, és annyit emenyi jól esik, mégis mindenki azt hiszi h nem eszek rendesen. De mindig is olyan voltam könynen fogta, nehezen hiztam. Valakinek van valami ötltete tanácsa h tudnék hizni egy kicsit?

2012. jún. 19. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj a pajzsmirigyeddel?
2012. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudok rol ah gond lenne vele, remélem h nincs.
2012. jún. 19. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

A remény az kevés szokott lenni általában:)

Egy teljes vérkép mindig jó, az a lélek tükre, nem a szem:)

2012. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz, cak igazán nem gondoltam bele h estleg ilyesmi is állhat a dolog mögöt...mert mindenki9 azzal szekál h nem eszek..vagyis szeribntük nem eleget, de anyit eszem amenyi jól esik
2012. jún. 19. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana egy teljes vérképet csináltatni amiben benne van a TSH is.
2012. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugy is kel mennem dokihoz valameik nap, szóval akkor meg emlitem ezt neki, bár a terheség allat tölem rengtegszer vettek vért, mert bvolt cukor beteg a családban, meg volt valami betegséga min át kellet volna esnem, de nem estem, amit állatoktol lehet elkapni..ami csoda mivel alergiás vagyok a kutyákra macskákra, és számomra furcsa h nem estem keresztül rajta, Szóval akkor nem kellet volna kiderülne ha ilyesmi problémám van?
2012. jún. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!