Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka ha valaki...

Mi lehet az oka ha valaki akár 2-3 hétig nem nagy wc-ik?

Figyelt kérdés
Rendszeresen eszem a búzacsírát.Próbáltam a gyógyvizeket.De semmi jelenleg már 3 hete.Nagyon feszül a hasam már.Hashajtót az életvitelem végett nem igazán tudok használni.De amúgy volt hogy az se hozta meg a hatást!
2012. jún. 22. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is szokott lenni, és a végére úgy nézek ki, mintha terhes lennék. :S

Nekem szerintem azért van, mert fogytam. Vagyis, nem tudom, azért van-e, de azóta.

Te nem fogyózol esetleg?

2012. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több mint 30kg-ot fogytam kb egy éve.Elötte se sűrün jártam de most meg már volt hogy egy hónapig nem voltam.És igen mind aki terhes és fáj is. :(
2012. jún. 22. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor gondolom neked is ezért... Kellemetlen sajnos. :(
2012. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem eszel elég rostot, nem iszol eleget. Kávézzál, rágózz sokat, egyél sok növényt és igyál sokat, helyre fogsz jönni.

A bélrendszerünk fontos az immunműködés szempontjából is, ha ott pangás van, csomó fertőzést össze fogsz szedni és nagyon nehezen is fogsz gyógyulni.

2012. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 hétig??? Te jó Ég!!! Szerencsére nem volt még ilyenben részem, de nagyon sajnállak, ez roppant kellemetlen lehet :(((

Ami miatt írok, hogy próbáld ki esetleg az Oxytarmot, ez ilyen emésztőrendszeri problémákra, pl. székrekedésre való tabletta. Előző munkahelyemen volt 2 kolléganőm, szintén ilyen panaszokkal küszködtek, és ha jól emlékszem végül mindkettőjüknek ez használt. Én most utána néztem, hogy biztos jót írjak, de ez volt az, olvass utána esetleg, hátha neked is beválik.

(Egyébként próbáld még meg a borsmenta teát, én véletlenül azt főztem le tegnap előtt két litert, és csak utólag jöttem rá a hatására :D Viszont ahogy utána olvastam, azt hosszabb távon sajnos nem ajánlják)

2012. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!