Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 évesen érdemes fogyni?

17 évesen érdemes fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok .17 éves fiú vagyok, 70 kg. (képet is mellékelek) És nagyon nagy a hasam és dagadtnak érzem magamat. A mellem is mintha nagyobb lenne. Ha 1-2 héten át napi 2-3km futok akkor le adhatom ezt a hasat? Ha igen hogy? Milyen diétával?


Kép:

[link]



2012. jún. 26. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 175-8cm vagyok.
2012. jún. 26. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
ne éheztesd magad, mert amint a szervezeted nagyobb adag ételhez jut, dupla annyit fog elraktározni belőle. járj edzőterembe, a futás is jó, de ha kifejezetten a hasadból akar lefogyni, akkor gyúrj, felülésezz, ilyesmi. igyál sok vizet, sok gyümölcs és zöldség, cukros üdítőket kerüld, meg az édességeket (mondjuk néha egy - egy szelet csoki egyáltalán nem árt majd :D), húsok közül pedig halat és csirkét érdemes fogyasztani. és persze kell még egy elengedhetetlen dolog: kitartás! sok sikert :)
2012. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég csak edzeni és egy kicsit kevesebbet enni? nem kell Fogyókúra? :)
2012. jún. 26. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:

ja nem kell rögtön drasztikus fogyókúrába kezdeni

de 1-2 hét alatt nem fog eltűnni a hasad

2012. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%

eddz.


viszont azt jegyezd meg, hogy a felülésezés csak az izmokat formálja és nem éget zsírt, ezért inkább hasprés-ezz.

2012. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
itt nem azon van a hangsúly hogy kevesebbet egyél hanem hogy mit. hiába eszel kevesebbet ha az a kevés tele van telített zsírsavakkal. és mozogni kell. kondi teremben súlyzós edzés és napi 30-60 perc aerob edzés (azaz egyenletes, tempósabb séta lehetőleg minél síkabb helyen; futni semmiképpen) egyél sok fehérjét (csirkemell, tonhal) hogy ne izmot veszíts és kevesebb szénhidrátot. De kezd el olvasgatni az erről az oldalról (www.body.builder.hu) letölthető sárga kapszula című könyvet, abban minden bennevan.
2012. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. és mellesleg amit azelőtt írt valaki hogy a hasprésezz, elmondom hogy az se égeti a zsírt, azis a glikogén raktárakat üríti ki azaz szénhidrátot használ el, nem zsírt. hasazással nemlehet eltüntetni a zsírt a hasról. sőt nemlehet bizonyos helyekről eltüntetni a zsírt, azt unblokk kell csinálni.
2012. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy figyelj oda a szénhidrátokra. Egy napi 160-180g-os diétával fogyni fogsz, főleg, ha heti 3X aerob edzést is végzel. (futás, biciklizés, elliptikus tréner)Egyébként szerintem a legjobb fogyókúrás étrend a paleolit. Én nem követem, nem is akarom, szóval ez itt nem reklám, de néhány ismerősöm 2-3 hónapig csinálta, és mintha kicserélték volna őket. Hosszú távon nem tartható, de ideiglenesen működhet.
2012. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!