Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » ÉTEL NÉLKÜL MI TÖRTÉNIK?

ÉTEL NÉLKÜL MI TÖRTÉNIK?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok ,tegnap csak cseresznyét ettem , ma pedig semmit nem fogok enni csak iszon .

mennyit fogyhatok a még 2 napig csinálom?



2012. jún. 21. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok -.- Ha nem eszel, nem kap a szervezeted megfelelő tápanyagokat, vitaminokat, energiát. Csak ivással ezt nem lehet pótolni. Ha szerencséd van csak legyengülsz mivel nem lesz energiád, rosszabb esetben még orvos is lehet belőle.
2012. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem leírták nagy eséllyel rosszul leszel. Fogyni gyakorlatilag semennyit sem fogsz, mivel ilyen drasztikus étel elvonásra a szervezeted azzal reagál, hogy a minimálisra csökkenti az anyagcserédet és minél többet próbál tartalékolni. Az első alkalommal pedig, amikor ételhez jut, azonnal tartalékolni fog ismét, így sokkal több zsír rakódik rád, mint előtte.
2012. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a szervezeted a súlyos energiahiányt nem zsír- hanem fehérjelebontással fogja elsősorban kompenzálni.
2012. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Julie S ***** válasza:

Egynapi koplalás nem árt meg. Ha több napig csinálod, az már igen. Ha tartós fogyásra vágysz, ez a módszer bizony sz*rt sem ér (max rosszul leszel tőle és orvoshoz visznek majd). A tartós fogyáshoz életmód váltásra van szükség.


Amúgy szerintem három nap alatt csak annyival leszel könnyebb, amennyi kaja nem került a gyomrodba.

2012. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után elsorvad a szívizom, és szívrohamod lesz.*-* de ez kb 1 év
2012. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!