Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véletlen olyan kaját ettem...

Véletlen olyan kaját ettem ami már megromlott most szarul vagyok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

fúj, szegény, de nem érezted rajta??

hát ha valami húsféle, akkor felhívnám azért a dokit, de lehet amúgy is, ennyit megér

2012. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem éreztem utána láttam a dobozán:( amúgy szalámi volt. most meg fáj a hasam és hányingerem van na meg hasmenésem:(

háát most nem vagyok olyan állapotban hogy dokihoz menjek:((

2012. jún. 26. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mondtam, hogy menj HÍVD csak fel

hasmenésre sok, sok folyadék!!!!

2012. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a hasmenés, meg ha kihányod jó mert kipucol, de igyál rengeteg vizet, hogy ne száradj ki. Max hívd fel az ügyeletet majd mondanak valamit, de nem lesz gond.
2012. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek
2012. jún. 26. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

én is jártam már így. Pénteken nem ettem meg a kajámat, bennefelejtettem a táskámban, és hétfőn ugye raktam mellé egy másikat. Hétfőn kb. vmikor délután megettem a szendvecset, de akkor még fogalmam se volt róla, hogy nem csak egy kaja van a táskámban. Nem éreztem semmit, utána rosszul lettem, de csak annyi, hogy iszonyatosan hányingerem volt. Akkor esett le, hogy mi történt... Azon paráztam, hogy nehogy hányjak, mert koliban voltam. Két nap múlvára elmúlt.

JObbulást, nem tart ez sokáig :)

2012. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!