Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már lassan 3. napja, hogy nem...

Már lassan 3. napja, hogy nem ettem semmit, mit csináljak, hogy legyen étvágyam?

Figyelt kérdés

Valami miatt nem vagyok éhes, de ráadásul ha csak ételre nézek vagy akár beszélek már rosszul érzem magam, és émelygek. Próbáltam enni egy falatot, hogy ne csak ásványvízen éljek, de egyszerűen nem bírtam legyűrni annyit sem. Gyenge nem vagyok, mert közben voltam kondi edzésen és úszni is, nem vagyok fáradt, nem szédülök.

Nem értem mitől lehet, és hogy mit kellene csinálnom.


Van valami ötlet?


2012. jún. 30. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon van étvágyam. Ez lehet a melegtől is.

Amúgy nekem is ilyen tüneteim voltak és egyre csak súlyosbodtak, kiderül, hogy refluxom van. Szerintem menj orvoshoz.

2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál valami gyümölcslevet vagy hasonlót, utána pár darab keksz és így szép fokozatosan egy kis főt krumpli stb. Szerintem már attól van hogy 3 napja nem ettél így nem is kívánod. De valamit egyél mert ha még most nem is de rosszul leszel. Kezd kicsit cukros innivalókkal, vagy utána egy enyhén savas gyümölcs pl alma, egy pár falat banán. Nem kell egyszerre sok csak egy pici. Szerintem a nagy melegtől nem volt étvágyad, sokan vannak így ezzel. Kicsit próbálkozz mert egy ismerősöm hasonló módon leállította a bélműködését és a kórházban kötött ki beöntésért :S (valahogy a dolognak csak ez a része kezdte zavarni vagy nem tudom, de eléggé fájt a hasa)
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis szőlőcukrot, attól égni kezd a gyomrod és kénytelen leszel enni valamit rá. Vagy legalább egy kis gyümölcslevet, híg fagylaltot, valamit, amit nem kell rágni.
2012. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B-complex vitamin
2012. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi szart se ér!

Kb. mintha tic tackot ennék.

(ja és napi 4-5-öt szedek!)

2013. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!