Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan lehet tudni hogy éppen...

Honnan lehet tudni hogy éppen mennyi kalóriát vittem be a szervezetembe?

Figyelt kérdés
tudom vannak ilyen táblázatok amelyekben le vannak írva, hogy egy adott adagban mennyi kalória van de pl ha olajbaj sült dologról van szó akkor honnan tudjam megállapítani az mennyi kalória volt?
2012. júl. 2. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg mennyi kalóriát, hanem ,hogy mennyi vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet. Soha ne a kalória érdekeljen! A kalóriatáblázat nézegetők közt egyetlen egészséges embert nem találsz.
2012. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

"de pl ha olajbaj sült dologról van szó akkor honnan tudjam megállapítani az mennyi kalória volt?"


Olajban soha ne süss semmit. Az egyrészt rákkeltő, másrészt hiányzik belőle a szervezet számára nélkülözhetetlen koleszterin. HASZNÁLJ MINDIG DISZNÓZSÍRT!

2012. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első. "Soha ne a kalória érdekeljen!"

pedig ha arra nem figyel olyan könnyen elhízhat hogy észre se veszi:)

2012. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hármas ebben erősen tévedsz. De szerintem sok orvosi ismereted nem lehet. :)
2012. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kalória beviteltől még a világon egyetlen ember sem hízott el.
2012. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ez egyáltalán ne zavarjon, fogyni a hülye is tud, hízni már lényegesen nehezebb. A fogyáshoz elegendő a tápanyagmegvonás, a hízás ennél bonyolultabb, ott már nem elég a tápanyagbőség.
2012. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tápanyag megvonáskor az izomzat épül inkább le
2012. júl. 2. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!