Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt látszana...

Mennyi idő alatt látszana meg, ha csak 500 kalóriát vinnék be a szervezetembe naponta?

Figyelt kérdés
Ne hurrogjatok le, hogy ez egészségtelen és már azt is halottam sokszor, hogy visszahízom a dupláját, de nem hosszú távon csinálnám, tudok magamra vigyázni :) Egy alkalomra szeretnék vékonyabb lenni, most vagyok 61kg 165 centihez. Emlékszem, egyszer beteg voltam, ennyit kellett ennem és már 1 hét múlva látványos volt.
2012. jún. 1. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszítesz kb. 2 kilót, ez nem lesz látványos. Látványos az lesz, amikor összeesel az utcán.
2012. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de arra lennék kíváncsi, hogy mennyi IDŐ alatt lehet látványos
2012. jún. 1. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a látványosság mértékegysége?
2012. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem fogyásnál az az első dolog, hogy a hasam visszahúzódik és laposabb lesz, meg ha mások is megemlítik, hogy vékonyabb vagyok akkor már biztos lehetek a dolgomban.
2012. jún. 1. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked sincs semmi fogalmad a táplálkozásról és a szervezeted működéséről. Totál hülyeség az egész. Te is tudod, de csinálod. Lassan tényleg bánom már, hogy nem születtem inkább kutyának vagy tigrisnek, esetleg sasnak, mert minél jobban öregszem, annál inkább jövök rá mennyire szánalmas fajba tartozom.
2012. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem vagyunk szánalmas faj azért:).

annyi,hogy ha a lustaság butasággal párosul,akkor meg tudnak születni az ilyen kérdések.

2012. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elsőn nagyot nevettem.:D

500 kcal? Egyél még 1000-et, vigyél be sok fehérjét, vitamint, ásványi anyagot, csökkents lejjebb a szénhidrátot +eddz sokat, és akkor látványos lesz.

2012. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyél fényt az hasznosabb és olcsóbb is.:D

Ezek a kérdések istenem.

2012. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mi a kérdés.

Te magad leírtad, hogy 1 hét alatt volt látványos. Akkor?


Örülök, hogy tudsz magadra vigyázni...

Ha tudnád, hányan hiszik ezt.

2012. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

Látom megkaptad azok válaszát, aki még sose próbálta,de máris lefujjogja :)

Na most, én elég sokáig csináltam, és még mostanában is tartok 500 kcal-os hónapokat. Semmi bajom nincs. Csupán azért vált be, mert olyan típus vagyok, aki ha ránéz a kajára hízik egyből 6kg-t... :D Napi 1000kcal felett rajtam meglátszik, ha ettem. Így tartom magam már kb 5 éve, hogy 500Kcal-ozok :D

1 hónap után biztos az eredmény. :)

2012. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!