Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik azok az ételek, amiktől...

Mik azok az ételek, amiktől kipattogzik a bőrünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az ilyen "bőrhibákat" hogy lehet eltüntetni, nincs valami hatásos dolog rá, ha nem akarok lemondani az édességről meg a többi ételről?

Értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2012. júl. 3. 20:15
 1/7 shoona:D ***** válasza:
popcorn
2012. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mogyoró.
2012. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
napraforgómag
2012. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a kiváltó okot nem szünteted meg akkor nem tudsz ellene mit tenni, sőt, házilag még rontasz is rajta. Csoki chips ilyenek, ezek mind okozhatnak ilyet ha érzékeny vagy rá, ha fejen állsz se múlnak el soha.
2012. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó te félreértettél valamit, tudom, hogyha ilyeneket eszek utánuk mindig ki fogok pattogzani(elég hülyén néznének ki az emberek, ha ezek évekig ott maradnának az acrukon:D) és hogy azt nem lehet megszüntetni, de én arra lettem volna kíváncsi, hogy az eltűntetési folyamatot nem-e lehetne valamivel gyorsítani?

2012. júl. 3. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet gyorsítani:)
2012. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általánosságban a zsíros/magas olajtartalmú és fűszeres ételek ilyenek.
2012. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!