Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy térhetnék át az egészsége...

Hogy térhetnék át az egészséges életmódra?

Figyelt kérdés

Megnéztem pár elrettentő cikket a coca coláról, így azt már nem iszok több hete. Ananászt esetleg kivit igen meg barackleveket, de arról is le akarok szokni. Szeretem a cukrot, a chipset meg a csokoládét, az egészségtelen vackokat. Sportolok, bár most pár napja nem teszem. A számítógépről szintén le akarok szokni, tévét ritkán nézek, telefont nem használok. A mákolajat rendszeresen szedem, egyszer-egyszer felejtem csak el.

Mondjatok praktikákat az egészséges életmód elkezdésére.


2012. júl. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmi se egészségtelen, minden a mennyiségen függ!!!
2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Pár dolog:

1.)A Coca Colát felejtsd el(a Pepsi szerintem még rosszabb)

2.) A dobozos gyümölcslevekkel(ananászlé,kiwilé,baracklé,stb.) az a baj, hogy a legtöbb még nevében se 100%-os gyümölcstartalmú, amelyik az, abban is van hozzáadott cukor.

3.) Chipset, mindenféle csokit,cukros üdítőt, ropit,stb. felejtsd el. Időnként - amikor csillapíthatatlanul rádtör a csokiéhség- na olyankorra én mindig tartalékolok itthon magas kakaótartalmú étcsokit,s épp most is egy ilyen alkalom van, 90%-os kakaótartalmú csokit eszem- nasinak egyél répát, mogyorót, leöntve egy kis olívaolajjal,alacsony zsírtartalmú joghurtal, ilyesmi...

2012. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

2-es vagyok, ami a húst illeti: egyél szárnyast(pulyka,csirke,stb.) és halat. A vörös húsokat(sertés, marha) minimális mennyiségben, ritkán.


A zsírt felejtsd el, használj olívaolajat.

2012. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondta, hogy kínozni akarja magát...
2012. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Ha neked ez az egészséges, hogy ezekről leszoksz, akkor inkább maradj egészségtelen.
2012. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!