Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok émelygés, hányinger mitől...

Sok émelygés, hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég keveset ettem az elmúlt 1-2 hétben, pár napja pedig folyamatos émelygésszerű érzésem van. De sose hányok. Ülve, fekve szinte nincs is, állva viszont nagyon rossz tud lenni. Főleg édes, szénhidrát dús ételeket kívánok. Régebben nagyon szerettem a húsokat, de most rosszul vagyok a gondolatától. Nem tudom lehet-e hozzá köze, de nemrég kezdtem fogamzásgátlót használni, kb. pont azóta van ez a furcsa émelygés.
2012. júl. 12. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
igyál kevesebbet mármint ne vízből
2012. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként még annyi, hogy ezt az émelygést-hányingert akkor vettem többször észre, ha nincs velem a barátom. Több napig nem tudunk találkozni általában. Ha vele vagyok még sose voltam rosszul. Lehet, hogy pszichés eredetű? Mert nagyon ragaszkodom hozzá, imádom őt.
2012. júl. 12. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

keveset ettél, valószínűleg leesett a vércukor-szinted, még kívánod is a cukrosat...

a stressz-helyzet (barátod távolléte) fokozhatja ezt az érzést.

olvasd el a betegtájékoztatót, a legtöbb gyógyszerhez írják az émelygést tünetként, én a helyedben mindenképp felkeresném a nőgyógyászt.

Addig is igyál sok vizet, egyél sok gyümölcsöt, készíts mondjuk gyümölcs-salátát, szerintem jót tenne :)

2012. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a dinnyét rettenetesen kívánom. Remélem semmi komoly. Holnap újra együtt leszek a barátommal, ha elmúlik ez az érzés én csak hozzá fogom tudni kötni. :)
2012. júl. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!