Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egeszzeges ez a taplalkozas?

Egeszzeges ez a taplalkozas?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok 162cm s 51 kg.Ez OKE, szerintem nemsok mert most vagyok novesbe s sokat eszek.Sokszor ugy erzem, hogy nem taplalkozok normalisan s ezert egyszer egsyzer rosszul is erzem magam.Minden a labamra s a hasamra megy.(remelem, hogy idovel eltunik)Nem tudok mar egy rovidnadragot huzni mert csunya.

Nos a tegbapi menu:

Reggel 3 virsli uborkasalataval,

Ebed sultfank foghagymaval tejfollel meg sajtal

UzsiȘ mezes kenyer..vajas kenyer szalamival

Vacsi csirkemell, csirkecomb.

Ezert hizok???Ez egeszzeges taplalkozas???


2012. júl. 14. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
sportolj és nem fogsz hízni. kenyér nem igazán jó. és szerinted a "sültfánk" egészséges?:)
2012. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hatnem:D..sportoltam de megkell h mondjam NINCS ELEG KITARTAS egy ket hetig igen s utana semmi.Șs
2012. júl. 14. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tul sok zsirt viszel be (virsli, tejfol, sajt, vaj, szalami, a csirkecomb is eleg zsiros). A kenyeret barnara cserelnem es inkabb reggel-delben ennem.


Sportolsz valamit?

2012. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát pedig sport nélkül nehéz nem elhízni:) ahhoz nagyon keveset kéne enni ami szintén nem jó.
2012. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg a fank is ugye olajban sul... :(
2012. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat nem mindennap ezt eszem, csak leirtam pl mit ettem a tegnap!
2012. júl. 14. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogyni csak az akaraton múlik, fogd valami barátnődet és járj el futni, meg ne egyél olyan sokat ha nem tetszik ahogy kinézel. csak ne vidd túlzásba.
2012. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

így van a sport az fontos

hát szerintem inkább a virslit hanyagold helyette egyél meg egy-két főtt tojást, hozzá 1 kis szelet kenyér(jobb lenne ha rozs, magvas, teljes kiőrlésű kenyér lenne) és hozzá az uborkasaláta

ebéd hát egyszer-kétszer belefér de azért inkább részesísd előnyben a levest és a második meleg ételt

(zöldségleves, könnyebb húsosleves-májgombóc, pulykagulyás, tárkonyos sertésragu, halászlé, betyárleves stb) zöldségleves, gyümölcsleves, paradicsomleves, tojsáleves és a második fogás(egytálétel, főzelék, hús, hal(sütve, főzve, grillezve, párolva stb) rizs, krumpli(sütve, főzve nem hasáb)zöldségeke, savanyúságok(inkább ez legyen a nagyobb köret)

uzsi hátt ide inkább valami gyümölcs kéne joghruttal

vacsi az jó jó volt

figyu törekedj arra hogy több zöldséget és gyümölcsöt egyél( ebédnél/vacsoránál ez legyen nagyobb mennyiségi köret-pl csalamédé, párolt alma, zöldségek, paradicsom, káposzta, uborkasaláta, több husit ami nem rántva készül, a párizsi/szalámi/virsli féléket kerüld helyette főtt tojás, 1-2 szelet sajt, a csokit, chipset, péksüteményeket próbáld kerülni, meg az agyonfeldolgozott instant, gyorséttermi kajákat, joghurt/kefír, házi tej, ha édességre vágysz gyümölcs, méz joghruttal

2012. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mozogsz rendszeresen, bármit is eszel, nem leszel egészséges, és hamarosan mégjobban elhízol vagy elszottyadsz
2012. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!