Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan problémám van hogy a...

Olyan problémám van hogy a zsíros ételektől néha megy a hasam ha pedig a kávét tejjel iszom attól is.195cm vagyok és 109 kiló.18/f. Lehet ezen vmit változtatni? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Eleve nem ajánlott a zsíros étel fogyasztása neked, inkább fogyókúráznod kellene, ugyan is, a BMI indexed: 28,67. A kávét meg ne idd tejjel, de van akit a sima kávé is meghajt.
2012. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy rossz a bmi-m de ezen majd változtatok. de mitől ennyire gyenge a gyomrom?????????
2012. júl. 16. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
diétázzál,kevés zsíros kaját egyél.Nem kell megvonnod a szervezetedtől a zsírt.Ha arra kerül a sor hogy zsírt kell enned akkor egyél hozzá kenyeret meg sok vizet
2012. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké ez eddig rendben köszönöm a választ de most kávéhoz kenyeret??? a legnagyobb tisztelettel mondom hogy nem kértem semmiféle étrend kiegészítő tanácsot csak arra vagyok kíváncsi miért megy a hasam a zsíros ételektől és a kávétól.

ha dietetikust keresek feltétlenül szólok. addig nem kérek semmiféle beleszólást és tanácsot.

2012. júl. 19. 07:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Magas Kcal tartalmú ételeket egyél.A zsír alapvető tápanyag ami kel a szervezetnek,ezért ne vond meg magadtól.Rengeteg szénhidrátot és fehérjét egyél.A telitett zsirokra vigyázz(szoba höm.szilárd)mert azok a zsirok rárakódnak a szervekre és az egészségtelen. pl:sörhas.

Magas kcal tartalmú ételek ennyi.Kólát meg ilyen szarokat ne igyál

2012. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy idoszak, valami virus volt bennem par evig. Ja es az antibiotikumok is okozhatjak. Ha szedtel az utobbi 1- 3 evben, akkor azon kene elgondolkodni. En nem szedek szinte sosem, es beteg sem vagyok. Egyszer muszaly volt 2 hetig, az tonkrevagta az emesztesemet evekre! Szaritott szalvia ami nekem segitett, elkell belole ragni egy kis maroknyit, majd kikopni egy 15 perc utan. Azota nincs ilyen problemam. Amugy meg a majad mukodeset kene ovni es tamogatni, akarmitol is volt. Az felelos ezekert altalaban.
2012. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy jó későn jön az értelmes válasz, de hátha segít még neked, vagy valaki másnak. Laktózérzékenységre gyanakszom!

Ugyanis nekem is pont ez volt évekig, aztán rájöttem, hogy nem minden zsíros ételtől megy a hasam, hanem ami tejterméket is tartalmaz plusz még zsíros is. Pl székelykáposzta (ettől kivétel nélkül mindig hasmenésem van), tejszínes csirkepörkölt, töltött káposzta tejföllel, stb stb... Ezek mind zsírosak és tartalmaznak tejterméket. Kezdett gyanús lenni a tej és a laktóz, úgyhogy elmentem kivizsgálásra és bizony kiderült hogy laktózérzékeny vagyok. Ha ráguglizol a laktózérzékenységre akkor találsz egy csomó oldalt, és mindegyik azt írja, hogy hasmenés a tünete.

2013. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es válaszában van egy kulcsfontosságú megjegyzés. Minden étel, amiben bármilyen tejtermék van, az csakis LAKTÓZMENTES legyen. Ettől mindig hasmenésed lesz, ha nem laktózmentes, mivel egészen biztosan laktózérzékeny vagy.
2023. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!