Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Természetes C-vitamint port...

Természetes C-vitamint port lehet kapni valamelyik patikában?

Figyelt kérdés
Eddig csak aszkorbin sav port sikerült találnom a patikában.Van ahol természetes C-vitamin por is kapható?
2012. júl. 21. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségben csak mesterségesen állítják elő, talán van C-vitamin kivonat is, de az baromi drága lehet.
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van. Ha természetest szeretnél vegyél csipkebogyó teát, és abban nem csak C-vitamin van.
2012. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz nagy mennyiségű C-vitaminhoz jutni, ami természetes, akkor savanyú káposzta télen, friss káposzta szezonban. A savanyítás során a C-vitamin több, mint 80%-a megmarad és a káposzta C-vitamin tartalma igen magas.
2012. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Por kell vagy vízben oldható megoldás.Egyéb okok miatt.A csipkebogyó tea nem rossz bár jobb lenne tiszta formában hozzájutni orvosi természetes c-vitaminhoz.
2012. júl. 21. 18:59
 5/10 anonim válasza:
talán ez [link]
2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az aszkorbin sav az C vitamin. ez lehet növényekből kivont vagy mesterségesen előállított. A kivont azért drága, mert ezernyi eljárással tisztogatják; míg mesterségesen ugyanez előállítható. Keress olyant amibe bioflavonoidok is vannak. még a kapszula megoldás lehet, mert abban por van.

[link] nézz szét itt

vagy priviben ajánlhatok helyet ahol jóval olcsóbb, addig körbenézem, ha érdekel.akadnak olyanok is amiben acerola v. csipkebogyó is van.

2012. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a mesterséges és a természetes között van különbség, hiába egyezik a képletük, özön kutatás bizonyítja az eltérő hatást.
2012. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az aszkorbin sav segíti a vesekő képződését.Ezért kellene nekem természetes C-vitamin.Ha tudja valaki hol lehet kapni természetes C-vitamint patikában?
2012. júl. 22. 09:57
 9/10 anonim ***** válasza:
A természetes C-vitamin az aszkorbinsav, patikábanbkapható.
2012. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jócskán túl kel ahhoz adagolnod hosszú ideig, hogy vesekövet okozzon, de ezt én is csak olvastam, de még nem hallottam konkrét setekről.és tökmindegy, hogy az természetes vagy sem.

az aszkorbin sav egy szerves sav amit elneveztek C vitaminnak-oké már? te úgy gondolod, hogy ez két különböző dolog?

természetes kivonat brutálisan drága. a c vitamin bioflavonoidokkal együtt hatásosabb. esetleg kereshetnél acerola örleményt. ezeket találtam neked:

[link]

[link]

2012. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!