Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magas a cukrom?

Magas a cukrom?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 biatészes vagyok és nem bírom ki ,hogy ne egyek édeset.Ha mást nem hát lekváros kenyeret. :(

Tudom,hogy nem szabad és mégis meg eszem. És most normális cukromról fel ment 11,5-re.

Mi a fenét csináljak,hogy ne kívánjam az édességet?

Az,hogy ön kontroll,,, aztg tudom,de nem megy :(



2012. júl. 22. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kaphatók diabetikus édességek, lekvárok is, persze azzal is mértéket kell tartani, de beleférnek néha. Illetve nézz utána diabetikus édesség recepteknek.

És ha ennyire felmegy a cukrod menj el sportolni.

2012. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerősöm pont azt csinálta mint te, nem bírta megállni, nem bírta megállni. most (43évesen) már nincs meg a bal lába (le kellett amputálni) és lassan követi a jobb is (nem lehet mit tenni). Emellett volt egy szemmütéte is. Ha nem vigyázol ez vár rád. Vese tönkremegy, lábak elvesztése, vakság. Ebből meríts erőt és igyekezd megállni!
2012. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mért nem eszel diabetikus termékeket, lehetöleg ne fruktózosat? Sok félét lehet kapni. Ugyanigy lehet enni édességet, sütit cukorbetegeknek is csak nem simát hanem xilittel vagy egyéb egészséges édesítöszerrel elkészítve. én mindent ugyaugy meg sütök csak nem fehér liszttel és nem cukorral hanem xilittel.
2012. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat! Kicsit megijesztett az,hogy a lábam levághatják ,mert hülye vagyok,,na most ezek után tuti nem kell az édesség. Igen az lesz ,hogy édesítő szeres dolgokat keresek,ha nagyon kívánom az édeset.

Mindenkit fel pontoztam..köszi...

Üdv:Teca

2012. júl. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!