Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1000 Kcal-os étrendben,...

Napi 1000 Kcal-os étrendben, mennyi az egészséges, de fogyasztó Ch ( szénhidrát) tartalom?

Figyelt kérdés
Sok súlyfelesleggel rendelkezem, szeretnék fogyni, de nem túl gyorsan, egészséges ütemben és úgy , hogy ne jöjjön vissza utána. (életmódváltással)Napi 1000 Kcal-t viszek be, tornázom mindennap ( Norbi tréning).Mennyi lehet a Ch tartalom, esetleg letudja valaki "bontani" a napi 5-szörös étkezésre? köszönöm a segitséget! 35/N
2009. nov. 30. 15:53
 1/2 anonim válasza:
50%
Hát én egy 13 éves lány vok, és én is evvel szenvedek! A napi 1000 Kcal-um az nagyon jo! Reggel 8-kor eszel egy szendvicset, 10-kor vmien gyümit, ebédre grilezet hüst rizzsel vagy vmien salátával, 16-kor egy yoghurt, és vacsorára az ebéded felét vais ugyanazt az ételt csak fele akkora adagban!! Ezt nekem egy profi mondta és hatásos is! Remélem segítettem!
2009. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) Amilyen étrendet leirtál, hááát az több mint 1000 Kcal. Csinálom már több napja,pl. reggel egy kifli valamilyen zölddel ( paprika, paradicsom..)tizórai gyümi, ebéd főzelék vagy hús salival, uzsi 1 natúr joghurt vacsi semmi. Ez kb. 1000 Kcal. És mennyiségre sem bármennyi. Sok "rejtett" kalória van (pl.a kávémban a csöpp tej, vagy a csöpp olaj amin megsütöm a tojást)...

De 13 évesen szuper az az étrend amit kaptál!Mégegyszer köszönöm, aranyos vagy! :)

2009. dec. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!