Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves vagyok 164 nem tudtok...

13 éves vagyok 164 nem tudtok valmilyen recptetamitől gyorsan hízok 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
mit és menyit kell ennem ahoz hogy egy hónap alatt 20 kilót hízzak
2012. júl. 26. 17:14
 2/8 anonim ***** válasza:
20 kilót??? minek akarsz 20 kilót hízni?
2012. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ne akarj te meghízni, hidd el :P inkább járj el kondiba izmosodni. Ha meg nagyon hízni akarsz, akkor nutella...de én a te melyedben nem tenném. Még mindig sokkal elégszségesebb kicsit soványabbnak lenni, mint elhízottnak, a szervezet nem úgy van kitalálva, hogy jól viseljen ennyit hízást, főleg ilyen rövid idő alatt. Utána meg kínszenvedés leadni, hidd el, saját tapasztalat.
2012. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zolizoli70 válasza:
13 évesen még fejlődik a szervezeted, ne aggódj emiatt. Én 13 évesen 178 cm magas voltam, és 56 kiló. Ez így is tartott 30 éves koromig, akkor kezdtem konditerembe járni, most 78 kiló vagyok, és a testem arányos és egészséges. 14 éves kortól edző felügyelete mellett kezdhetsz te is konditerembe menni. De ha lehet kerüld a mindenféle táplálékkiegészítőket 18 éves korodig, inkább egyél változatosan, napi 5-ször, mint egy óvodás.
2012. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyen hirtelen ennyit hízni! Az egészséges súlyváltozás heti 1-1,5 kiló!
2012. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anaiszanaisz válasza:

Szia! :)


Mivel kiskorú vagy, így inkább azt tanácsolom, hogy konzultálj ezügyben Anyukáddal.. vagy a háziorvosoddal...


Egyébként Keleti országokban úgy csinálják, hogy tejben főzz híg búzadarát etetnek a nőkkel hízlalás céljából.. mert ott a húsos, kövér nők kelnek el leginkább feleségnek :)


Magyarán lefordítva: TEJBEGRÍZ! :)

2012. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anaiszanaisz válasza:

most olvasom az előttem lévő válaszokat :))


Tehát: Nutellás tejbegríz és konditerem a tuti recept :))

2012. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ehhez alapból születni kell, mindig is próbáltam, de sose sikerült híznom, pedig mai napig többet eszek egy nap mint a suli legkövérebb gyereke, és ezt most nem csak úgy mondom.
2012. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!