Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségtelen egy gyereknek...

Egészségtelen egy gyereknek sok erőset enni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (lány), és mindenbe teszek erőset, szendvicset is erős paprikával eszem!

2012. júl. 28. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben nem okoz gyomorfekélyt. (Ezt több orvos is mondta már)

Nekem mindkét tesóm kiskora óta durván csípősen esz mindent és semmi bajuk. Anyum szintén. :D

2012. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt ízlésnek hívják :) Én mindenbe csípőset teszek.

Ennyi erővel az édes dolgok, a savanyú és a keserű dolgok is egészségtelenek. Az , hogy egy étel egészségtelen az nem az íze alapján dől el. leginkább a zsíros dolgok egészségtelenek, de pl az erős paprika egyátalán nem egészségtelen.

2012. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Határozottan egészséges. Itt olvashatsz róla többet:


[link]

2012. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az csípős dolgok függőséget okoznak.Szerintem te is ilyen vagy ami nem probléma.Esetleg néha próbáld ki nem csak a hagyományos csípős dolgokat lehet ínyenc leszel :) Szendvicsbe csípősnek nyers friss tormát,csípős retket,fokhagymát-vöröshagymát,ecetes paprikákat és a levükben áztatott más zöldségek amik átvették a csípős ízt,szúnyogot :D
2012. júl. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, most egy picit megnyugodtam, mindenkinek köszönöm :)
2012. júl. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!