Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ugyis fogyni (nagy...

Lehetséges ugyis fogyni (nagy mértékü fogyás) hogy mindent eszek mint idáig (csoki, kenyér kivételévell, édességet sem idáigse ettem) hanem mindenből minimális adag napi5 étkezés, és mozgás napi 2-3óra (esetleg kerti munka pl. ) bicigli. Stb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 22:36
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Lehetséges. De az a 2-3 óra mozgás vagy nem ér semmit, vagy túl sok. Attól függ, mit csinálsz közben. A fogyás szempontjából a legjobb az aerob edzés, ami annyit takar, hogy megnő a pulzusszám mozgás közben, és több levegőt kell venned. Pl 1 óra kocogás, vagy fél óra intenzív futás és fél óra kocogás. Vagy 1 óra bicikli/görkori, stb.
2012. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt eszem, mint eddig (édességet eddig se ettem, cukros üdítőket sem ittam), kivéve a fehér kenyeret, és minden másnap eljárok egy órát futni. Így két hónap után jelenleg mínusz 8 kilónál vagyok (92-ről 84).


24F 188cm

2012. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fogyás kezdete az ELHATÁROZÁSNÁL kezdődik !!!
2013. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!