Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt ettem ma! 3-4 kg-ot...

Ezt ettem ma! 3-4 kg-ot szeretnék fogyni, idális az étrendem?

Figyelt kérdés

Reggel egy joghurt, meg egy csomag győri édes keksz.

Dél körül egy banán, és egy 7days croasan (ezt tudom, hogy nem kellett volna, de a suli miatt nem tudtam hazamenni, normálisan kajálni )

2 körül egy szelet rántotthús, rizzsel, és gyümölcssalátával.

Este: 2 szelet abonett, egy kocka sajttal, ás egy virslivel, és egy natur joghurttal.


sétáltam ma fél órát trolizás helyett, és este nekifogok majd még tornázni. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, ezért is külön aggódom a hízás miatt... Előre is köszönöm a válaszokat


2011. nov. 8. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is most kezdtem szedni, és én is azért félek... egy picit kevesebbet eszek.. szerintem egyáltalán nem volt sok ez a kaja!

te milyen gyógyszert szedsz?

2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lindinette 20-t.. Remélem nem lesz mellékhatása, max mellnövekedés.. Te? :D
2011. nov. 8. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Qlairát kezdtem el, lassan befejezem az első levelet, eddig semmi gond... de hízni nagyon nem szeretnék!!

van vmi tipped?:)

(bocsi az OFFért)

2011. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van, nem kell bebeszélni magunknak semmit. Ki kell iktatni a kenyeret az étrendből szinte teljesen, meg a cukrot amennyire lehet. Sok gyümölcs az édességek helyett, több mozgás ennyi...:D De én sem tudom h jól csinálom-e amit csinálok :)
2011. nov. 8. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Kerüljétek inkább a fehérlisztet - legalábbis amennyire lehet. Annál jobb diéta nincs is.
2011. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Daemia ***** válasza:

Joghurt nem jó, keksz nem jó, banán jó, croissant nem jó, rántotthús határeset (hús jó, panír nem jó), rizs határeset, saláta jó, abonett nem jó, sajt határeset, virsli jó.


Séta nagyon jó.

2011. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a banán pont hogy magas energiatartalmú gyümölcs, de azért jó. Legalábbis jobb, mint keksz.
2011. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
ezt bírom amikor írjátok hogy ezt ettem reggelire és írsz 2 dolgot utánna meg a többit pl: vacsi 2szelet abonett kenyér,egy.......,egy......., egy........a végén bakker kiderül hogy leírsz egy csomó mindent és a végén kiderül még az elején sajnáltalak szegény 1 joghurt egy győri kekszel és szépen a végére ki is derül hogy nap végére telezabálod a belede mikor pont este nem kéne enned még csak azt felejtetted el oda írni hogy mindezeket este 11kor ettem:) és még bevágtam 2 nagy tányér pacalt fél egykor csak azt azért nem írtam le mivel az már másnap volt:d:d:d:d:d
2011. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: Te aztán szánalmas egy p.cs vagy, már ne is haragudj... Ha szerinted azon a napon én zabáltam, akkor lehet kicsit el vagy tévedve. Amúgy 162 cm vagyok, és 53 kg. És igen, megettem este 2 vislit, egy pici kocka mackósajtot, meg még egy joghurtot is. Jaa és még 2 szelet abonettet, ami ugye kcal-ban gazdag... Reggel meg nagyon korán kelek, és olyankor még nem birok többet enni. Persze ettől még igazad van, hogy inkább azt kellett volna enni reggelire amit este "zabáltam", de ha nem haragszol nem fogok most sírva kirohanni a fürdőszobába, és meghánytatni magam...
2011. nov. 11. 19:55
 10/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm szépen a normális választ. Meg fogadom a tanácsaitokat. :)
2011. nov. 11. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!