Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől így fogyni, tartani a...

Ettől így fogyni, tartani a súlyom, vagy hízni fogok?

Figyelt kérdés

Reggeli: kávé+ 2 szelet sajt (előre szeletelt)

Tízórai: egy pogácsa+ egy alma

Ebéd: párolt zöldség ( 50 gramm körül)

Uzsonna: 2 szelet tk kenyér vajjal

emellett 1 óra úszás (intenzíven)+ 1 óra aerobic .

180cm/69kg/L



2012. júl. 31. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ettől pár héten belül a kórházban fogsz elmélkedni, hogy juthatott eszedbe ez a baromság.


A súlyod a magasságodhoz normális.

A leírt étrend agyrém.

2012. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ennél egy ideig sokkal kevesebbet ettem rájöttem hogy nem helyes amit csinálok és azóta próbálok többet enni, de ennél nem kívánok többet....
2012. júl. 31. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, egy gyomorfekély is valószínű. Ha eddig kevesebbet ettél, akkor itt az ideje, hogy picit mindig növeld az adagot, míg eléred a normál étrendet. Nemsoká itt az ősz, így az immunrendszered sem igazán tud majd védekezni a vírusokkal és bacikkal szemben, könnyebben leszel beteg.
2012. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm nekem ez a reggelim

mindennap így eszel? főtt étel? Leves, hús, hal, tojás, rizs, krumpli?

tejtermékek? nyers zöldség, gyümölcs? ezeket nem is eszel?

2012. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hízni semmiképp nem fogsz ettől a szegényes, egyoldalú, egészségtelen "táplálkozástól". Vagy tartod a súlyod vagy fogyni fogsz. Szerintem a magasságodhoz képest nincs szükséged fogyásra és sokkal többet kéne enned. Igazából az a kérdés hogy te mit szeretnél. De annak aki intenzíven úszik és aerobikozik 2 órát annak sokkal több energiát, kalóriát kell bevinni a szervezetébe. Csak nehogy egyszer összeess tornázás közben...
2012. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!