Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatod a gastroyal...

Mi a tapasztalatod a gastroyal zsírégető ételeiről? Tudtál vele fogyni? Meg tudtad tartani a súlyod?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 09:54
 1/4 anonim válasza:
0%

zsírégető étel???!!!???! nooormális???!!??!

ha keveset eszel belőle fogyni fogsz. ha sokat eszel belőle, hízni fogsz.

(mint ahogy bármely étel esetében)

2012. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam itt az oldalon, vagy talán valaki privátba mondta, hogy aki pénzért akar neked fogyást kinálni azzal nem érsz semmit. Ez szerintem mindenre vonatkozik. Persze lehet vele fogyni mint ahogy mindennel lehet, csak mértékletesen kell enni.
2012. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia,kolleganőm rengeteget fogyott vele. De igazából ő menüket rendel egész napra.Azt látni kell, hogy igen kicsi adagok és igen diétás kaják. Én egyszer megkóstoltam nekem nagyon nem jött be. És iszonyú drága. De ő kitartóan csak ezt eszi hetek óta és működik.
2012. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
de ha otthoni kajából enne ugyanolyan kicsi adagokat, mint amit a gastroyal kiküld, akkor is ez lenne a hatás... ez csak pénzkidobás!
2012. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!