Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is megcsinálja hogy nem...

Más is megcsinálja hogy nem eszik délután fél négyig? (nem anorexia miatt)

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy csak azért, mert elfelejtem, nem vagyok anorexiás vagy ilyesmi. Ha itthon vagyok elfoglalom magam, és elfelejtek enni. Ha dolgozni megyek, akkor megvan a napi rutin, reggeli ebéd vacsora de ha itthon vagyok nem eszek. Inkább azt hallani, hogy valaki evéssel vezeti le a feszültségeket, vagy pótolja a hiányosságokat, vagy lelkileg vígasztalja magát, de van itt olyan esetleg akinél pont fordítva van, hogy nem eszik?

2012. júl. 31. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h anorexiás vagy de vmit azért egyél
2012. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia!Nálam is van ez igy...Ha feszült vagyok neki állok általába pakolni..ha ezzel végeztem szobár takaritok...de az a baj hogy nem állok meg addig amig nem csillog az egész ház..ez eltart jó pér óráig mivel nagy a ház.Ilyenkor van hogy reggel 10töl fél4-ig utána meg boltba megyek...van hogy csak este van idöm enni...ettöl függetlenül nem vagyok anorexiás :) este bepotolom :)
2013. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!