Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Volt már valaki anorexiás? És...

Volt már valaki anorexiás? És ha igen, akkor miért? Hogy sikerült kigyógyulni belőle?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem gyógyultam ki belőle, mire vagy kíváncsi?:)
2012. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem gyógyultam ki belőle, de ismerek olyat akinek sikerült. Meg persze rengeteg sikersztorit hallani. Nagyon jó szakember kell hozz és akaraterő.
2012. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bambi1995 válasza:
2012. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem másfél év után végre sikerült kigyogyulnom mert megtalált a szerelem.

Nekem ugy kezdődőtt hogy folyton mindenben dönteni akartak helyettem a szüleim és lázadoztam három napig nem ettem egy falatot sem azután pedig mindig nagyon keveset ettem utáltam magam ha valami nem sikerült es lefogytam 160 centivel 30 kgra (42 rol) anyukámék látták hogy nem tudnak segiteni ezért elvittek orvoshoz es bekerultem a szegedi pszihiátriára és ott idovel elértem a 45 kgt es most ezt tartom tobb baratom van javultak a jegyeim szerelmes vagyok és a család is megtanulta hogy vannak dolgok amibe nem szolhat bele... a kaloriaszamolasrol meg nem sikerult leszoknom de mar annyit eszek amennyit egy átlag ember. Egy 14 éves nagyon boldog lány ♡ aki rájött hogy az anorexia szégyen

2019. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!