Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napok óta kegyetlen büdöset...

Napok óta kegyetlen büdöset és sokat fingok, de ha kiéheztetem magam 1-2 napig helyre állna, miért van ez?

Figyelt kérdés

és már sokszor volt ilyen, és mindig csak ez volt a megoldás rá hogy 1-2 napig csak alma, de az meg baromi szar érzés:\


most is ettem extrém könnyű kaját(legalább si a gyomromnak az volt), meg pár órára rá kukoricát, és most már 3szorral olyan kegyetlen büdöset fingtam hogy nemigaz


18f



2012. júl. 31. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:

* glutént, és laktoz,tejfehérje,tejcukor bármilyen formáját kerülöm szóval nem ezek miatt lehet..


de egyébként ez a tünet már kiskorom óta ismeretes számomra

2012. júl. 31. 17:16
 2/2 EagleHUN ***** válasza:

A hüvelyesek (bab), hagyma, kukorica, meghámozatlan gyümölcsök (körte héja)... gázosítanak.

Próbálkozz azzal hogy vásárolsz ProBiotikumot a gyógyszertárban és szeded 3 hónapig vagy tovább.

2012. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!