Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves vagyok kb 165 cm a...

17 éves vagyok kb 165 cm a testmagasságom és ehhez vagyok 57-58 kilo. Kb szeretnék lefogyni 50-52 kilora. Milyen jó módszert ismertek amivel ez sikerülhet?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy imádok enni. Nagyon szeretem az ízeket és a kajákat is (édességekről nem is beszélve)

2012. júl. 31. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, nem bunkóságból kérdezem. Van rajtad felesleg, ami látszódik? Ha hízásra hajlamosabb vagy, akkor ésszel vond meg magadtól az ételt, mert akár súlyosabb is lehetsz. Kell egy diétás étrend, ami ezt a célt szolgálja, heti 1,5-2kg-ot leadhatsz vele kb. Utána, hogy ezt fenn tud tartani, ugyanígy kell enni nagyjából, ami nem tudom, hogy megéri-e ezt a pár kiló különbözetet. Figyelj oda, ha többet eszel, hogy ne ess túlzásokba, feltéve ha hízásra hajlamos vagy.
2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17 évesen.Hát lehet csak egy picivel több napi test mozgás kellene.És így a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad :) Bár ha lány vagy nem tudom jó ötlet e a fogyókúra ilyen idősen.Lehet nem fejlődik olyan nagyra amit nagynak szeretnél :D
2012. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!