Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véletlenül, fúrt kútba jutott...

Véletlenül, fúrt kútba jutott kevés, hígított gyomirtó-szer mennyire lehet káros a víz minőségére és ezzel együtt az egészségre?

Figyelt kérdés
Elképesztően buta módon a kút káváján tartva töltöttem fel a kézi permetezőt vízzel (a gyomirtó szer már benne volt), melyből kibuggyant egy kevés amint azt csordultig töltöttem és az a néhány cl-nyi keverék a kút oldalán lefolyhatott (bár ebben nem vagyok biztos). Lakatlan házról van szó, a kúti vizet nem ivóvízként használjuk, bár előfordult, hogy ittunk belőle. Kell aggódnom a dolog miatt?
2012. aug. 1. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Te egy nagyon hülye ember vagy!
2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi szerintem még ciánból sem ártana ilyen hígításban.
2012. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos igen, tény hogy nem gondoltam mindent végig! Hibáztam, de majd igyekszem nem hülye lenni ... :-)

Bár sejteni vél(t)em, hogy ilyen koncentrátumban (pláne 1-2 cl) nem lehet túl veszélyes a szer azért rákérdeztem mert a kemikáliákhoz nem értek és életemben soha nem permeteztem még viszont a tettre egyik sem mentség, tudom jól!

2012. aug. 2. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!