Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felborult bélflórát helyre...

Felborult bélflórát helyre tudja tenni csak a kefir?

Figyelt kérdés

Kontaminált vékonybél szindrómát állapítottak meg nálam, ami annyit tesz hogy valamilyen fertőzéstől felborult a bélflórám. Fél éve folyamatosan bélgázok gyötörnek (nem szélgörcs, nem puffadás). HA mindennap megiszok egy doboz kefirt (kb. 400-500g), akkor az javíthat a helyzeten? Mennyi idő múlva hatna?


*ez az egész betegség egy laktóz érzékenységi vizsgálaton derült ki, amit egy aszisztens csinált, és egy másik hajtott el engem az eredménnyel, mondván menjek vissza a házi orvoshoz mert a gasztro doki nem tud velem mit kezdeni. Persze a házi doki szabadságon, úgyhogy semmilyen gyógyszert nem ajánlottak még.. ezért próbálkoznék valami alternatívval.



2012. aug. 2. 16:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a segítséget, akkor ezzel is megpróbálkozom:))
2012. aug. 5. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon régi kérdés, de sikerült jobban lenned?

Szerintem én is H2 kilégzést fogok kérni házidokitól, ugyan megállapítottak nálam tejfehérje érzékenységet, de a diéta után is visszatértek hasi panaszok (főleg gázosodás és laza széklet nagyon rossz már) és barátnőm mondta, hogy neki laktózérzékenység mellett SIBO-ja volt diagnosztizálva, erre meg nem vizsgáltak engem.


Sikerült jobban lenned?

2020. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!