Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jónapot! 24 éves vagyok és...

Jónapot! 24 éves vagyok és semmilyen módon nem tudok 90kilóra lefogyni, hiába edzek, egészségesen táplálkozok. Most 95.5kiló vagyok, de eddig csak 94,7kilóra sikerült lefogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma?

2012. aug. 5. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Diétázz, ide nem elég hogy egészségesen táplálkozol, olyan ételeket egyél, ami diétás, nincs benne zsír vagy cukor. Sok zöldséget egyél, gyümölcsöt ne! Igyál napi 2,5-3 liter vizet.

Minden nap sportolj, legalább 2 órát. 1 órát fuss, hullahoppozz, zumbázz, formásítsd magad, és ne hagyd abba, akkor se, ha nem indul meg a fogyás, mert idővel meg fog indulni. A futás a legfontosabb, azt csináld minden nap!

2012. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonális probléma áll a hátterében. pajzsmirigy vagy inzulin probléma miatt lehet leginkább. Cukrod rendben van?
2012. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az igen.
2012. aug. 5. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerü a probléma, rossz a táplálkozás. Olyan nincs, hogy megfelelő sporttal és táplálkozással nem tudj fogyni.

Mit eszel, mikor, mennyit? Mit sportolsz, milyen gyakorisággal, mennyit?

2012. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!