Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha természetes izomzatot...

Ha természetes izomzatot akarok ( nem "felfújt" "kondiporosat") akkor elég az ha az edzés mellett szimplán egészségesen táplálkozok (vegyes táplálkozás)?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok ,hogy ebben az esetben nincs ugye értelme egyéb kondiporokra vagy étrend kiegészítőkre költeni?
2012. jún. 11. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 dirtboy ***** válasza:
100%

nincs,nem kell semmilyen por,vegyes táplálkozás legyen meg és akkor erős,tiszta nem felfújt izmod lesz.

sok szalonna meg vajas kenyér kell,tejet is igyál sokat és ami fontos hogy nyersen idd a tojást.

sok sikert haver.

2012. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:

Kondipor xDDDDD


Jaj mit fogsz te itt kapni :DD

2012. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:

dirtboy::)

Hát igen kérdező, mégis hogy képzeled, hogy ha valaki protein port használ, akkor felfújt lesz? Óriási tévedésben vagy!! Ne keverd a koxal.

Egyébként, ha otthoni szilárd kajából (nem mindegy mivel) beviszed a kellő mennyiségű fehérjét és szénhidrátot, akkor úgyis tudsz fejlődni. De ez a kondiporos dolog kicsit erősre sikerült, pláne a "felfújt" szócska.

2012. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:

Amúgy én tudom, honnan ered ez a felfújtság dolog. Ugye amikor az ember tömegnövel, jó sok szénhidrátot is eszik, és ez zsírként lerakódik a felszedett izmokra, eltakarja őket, és úgy tűnik, mintha dagi lenne, de mégis látszik az izom, de nem úgy ahogy szokott, hanem mintha zsír lenne, és ezért hiszik azt, hogy csak fel van fújva. Aztán leszálkásító, és megjelenik a forma, ami a környelvben "izmos"ként van definiálva.

Képet meg sehogy se találtam ilyet :D

2012. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tömegeléskor jöhet zsír is, de ez még nem felfújtság (nem az előzőnek írom, ő tudja), hanem csak kis fedettség. A rossz minőségű ócska danaboltól (kox)leszel vizes-zsíros, ami inkább felfújt kategória, de ne keverjük a tápkieget a "felfújt" (de sz@r szó ez)kinézet okozói közé.
2012. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
Ja, és rossz minőségű és mennyiségű sima szilárd kajával is lehetsz zsíros, akkor is felfújt vagy?:) Szóval ez nem a protein tápkiegen múlik, hanem az egész étrenden.
2012. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 dirtboy ***** válasza:

ez inkább abból indult hogy köztudott hogy a testépítőknek nem számít a súly.

mivel nem ők vannak a világ legerősebb emberei versenyen hanem ők csak kondiban edzenek ezért akik sz art se tudnak róluk azok azt hiszik hogy a sokszor kövér és nem szálkás izmos testű erős emberek sokkal erősebbek mint a testépítők.

ők azt gondolják hogy egy olyan izmos embernek mint egy testépítő már 500kilókat kéne húzni,vonni,emelni,nyomni meg minden.

és mivel ez nem megy ezért ők úgy titulálják hogy az ő izmaik csak nagyok de nem erősek.

meg a másik hogy mivel testépítőket nem nagyon látni erős ember versenyen,pláne hogy azt gondolják hogy nem erősek csak nagyok.

ezt persze mi tudjuk hogy miért van és azt is tudjuk hogy marhára erősek a testépítők de nem baj ha nem mindenki tudja.

valakinek hülyének is kell lenni.

nem lehet mindenki tájékozott.


na pain,no gain

http://www.youtube.com/watch?v=QKzceN4CmQ4

2012. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Bocs. felfújt/kondiporos én ezt nem kötekedésnek gondoltam.


Na de szval a lényeg akkor az ha elég sülthúst/tojást kajálok akkor nem kell fehérjepor?


Ja egyébként mért kellene a tojást nyersen enni? Ha rántottának megsütöm nem épül be az izomzatba? Hogy értsem ezt?

2012. jún. 11. 15:02
 9/66 dirtboy ***** válasza:

a nyers tojást el ne hidd,

arról van szó hogy az ilyet mint te utálom mint a sza rt,ezért kaptál olyan választ mint amit írtam.

már bele fáradtam abba hogy elkezdje magyarázni miért hülyeség amiket írtál.

kondipor meg társai,teljes tudatlanság már már agysorvadás tünetei felfedezhetők

olvass sokat a témában és akkor nem írsz majd ilyen baromságokat mint amilyet írtál a kérdés feltevésekor.

2012. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

dirtboy ironikusan írta, érteni kell a ponént.:)

Pont, hogy ne edd nyersen, mindig főzd- vagy süsd meg a tojást.

Ha a szilárd kajából megvan a mennyiség, akkor fejlődsz.

2012. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!