Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma bevágtam 5túrosgombocót!...

Ma bevágtam 5túrosgombocót! Ráadásul csokimázzal volt bevonva. Esküszöm hónapok óta nem eszek kenyeret, liszteset se cukrosat. Egészségesen táplálkozok. Mennyi idö ugrálókötelezéssel tornázhatom le?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok most.Hogy lehettem ilyen hül.ye?!Mennyi kcal lehetett?Mennyi ideig kötelezzek?
2010. jún. 30. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
semeddig! Ennyi három havonta belefér!
2010. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Klassz lehetett,egészségedre!
2010. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyit megengedhetsz magadnak...hidd el..ennyit sztem még Rubint Réka is bűnözik...én ma ettem fagyit is meg piskótát...én is egy ideig nem ettem se cukrosat,. se liszteset, és beállt az anyagcserém..azóta bármit eszem, nem hízok...szóval nyugi...
2010. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tényleg?Belefér?Annyira rosszul érzem magamat most!:SPedig olyan szépen mennek le a kg-ok.Igazából 8hónapja fogyozók,kenyeret stb három hónapja nem eszek és igy már lement majdnem 30kg.Nem szeretném visszahizni!
2010. jún. 30. 16:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egészségedre...amúgy meg a kajálás miatti bűntudatod kezeltetni kéne...
2010. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a kajálástól van büntudatom hanem attól a fajta kajától amit megettem!:S
2010. jún. 30. 16:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre, biztos finom volt:)

Én ma ettem 5db bonbont.. de mindjárt tornázok. Sztem heti 6 torna esetén belefér. De ha jobban megnyugszol úgy, akkor inkább tornázz. Az mindig jól jön:)

2010. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, hogy ettél! A bűntudat meg arra van hogy elszarja a napodat. Fuss egy nagyot, talán az segít, én is ezt fogom tenni!

Fel a fejjel! :)

2010. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kivagy? :) hát ne haragudj, ez már betegség. Én attól vagyok ki ha mondjuk napi 20 órát dolgozom, és elküldenek érte ordítozva a fenébe. Na, attól kilennék! De pár csokis gombóctól :) már kezd az agyadra menni a fogyózás, ezt ilyen viccesen mondom, barátságosan, csak a neten nehéz a hangsúlyt éreztetni. Ne vegye át az életedbe a fő hangsúlyt a (nem)táplálkozás!!!

Nem az evés a legfontosabb!

2010. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gond, nagyon finom volt! Jól tetted, hoyg megetted, az édességek erre vannak kitalálva. Hogy havonta, vagy három havonta együnk egy adagot. A baj azzal van, ha gyakorivá válik a fogyasztásuk.

Ez így helyes, így kell használni az édességet. Az ételt élvezni kell, nem bánkódni miatta. Ez a súlyodon semmit nem fog változtatni, és augusztus 20-ra nyugodtan betervezhetsz 4 gombóc fagyit, karácsonyra meg egy gesztenyepürét.Csak közben táplálkozz egészségesen!

2010. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!