Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ha 168 cm-mel 50 kg...

Coppelia Hoffmann kérdése:

Normális ha 168 cm-mel 50 kg vagyok?

Figyelt kérdés

Világ életemben meg voltam elégedve a testsulyommal. Soha sem fogyózom , még csak eszembe sem jutott , hogy kéne . 17 éves lány vagyok és mindig tartósan 55-56 kg voltam . De ezen a nyáron valamiért 5 kilót lefogytam 2 hónap alatt ( most 50 vagyok ). Ugyan erősen vérszegény vagyok , de más olyan bajom ami a fogyást indokolná , tudtommal nincs .

Normális ilyen magassággal ez a súly vagy túl alacsony ? Mitől lehet ez a gyors csökkenés ? Ha netán tovább fogynék , orvoshoz forduljak ?



2012. aug. 11. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress rá esetleg pajzsmirigy-túlműködés tüneteire, nem tapasztalod-e magadon.
2012. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A testsúly 10% -ának az elvesztése számít jelentősnek. Te épp a határán vagy. Ne rizikózzál, menjél el az orvoshoz. Valószínűleg nem fog még tenni semmit, de figyelemmel fogja kísérni a dolgot. És ez a vérszegénységed, amiről tudsz is, az szerinted normális? Írd meg légyszi, hogy mit mond a doki?
2012. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 183-mal vagyok 46.
2012. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos igen , a pajzsmirigy probléma gyakori a családban :S

A vérszegénységre szedek vasat stb .


Köszönöm :) Ha fejlemény van jelzem :D

2012. aug. 12. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Épphogy nem kórosan sovány, szal jó lenne dokihoz menni.

Tapasztalatból mondom, hogy vérszegénységre napi-kétnapi pohárka vörösbor ezerszer jobb, mint a hülye vastabi.

Nekem a vas nem használt, a bor viszont 1-2 hónap alatt teljesen rendbe tette a vérképem.

2012. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!