Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így rendes, megfelelő...

Ez így rendes, megfelelő étkezésnek számít?

Figyelt kérdés

Előző hónap felétől történik, hogy nem apám főz rám, békén hagyjuk egymást ilyen téren, szóval magamnak veszem és csinálom meg, mert sok vita volt ebből és elegem lett az állandó egyet nem értésből.


Alapvetően szendvics; toast kenyér, kétféle vajkrém vagy mascarpone tejszínes krémsajt, pulykamell sonka, kígyóuborka, paprika, egy vékony szelet trappista sajt + egy kisebb tányérban a szendvics mellé jónéhány koktélparadicsom, fél-egy kovászos uborka (bolti), olívabogyó.


Az étkezéseim zömét a szendvics és a rahedli zöldség teszi ki. Furcsamód nagy élvezettel eszem, pedig ezelőtt utáltam a zöldségeket, illetve ritkán ettem, akkor is sok sóval hintve, hogy lemenjen, most meg sok zöldség, nuku sóval.


Bejátszott joghurt ital, kaptam bent a munkahelyemen egy tábla milkát, vettem egy db akciós pudingot, túrórudit, kókusztekercset, kis dobozka cukormentes fagyi, ettem öt darab instant levest, vész esetre pedig van a fagyasztóban hasábburgonya és sajttal töltött korong, de ezek még érintetlenek. Illetve ettem néhány kicsike zabszeletet bent (valamit kell bekapnom szünetben, gyorsétteremben dolgozok, nyolc óra folyamatos pörgés). Innivalónak általában itthoni csapvizet szoktam inni, de néha megiszok egy pohár light-os szénsavas üdítőt vagy Jana ízesített vizet, de ezekkel néhány naponta élek.


Nem célom a fogyás, az a sok benti mozgástól megvan, lement tíz kiló. Sőt, semmi célom nincsen. Csak eszembe jutott, hogy tök jó, hogy végre nem kell apám miatt rahedli tésztát, krumplit és társait ennem, de vajon ez egyébként jó-e, ahogy én eszek, nem csak finom és jólesik. Nem szándékozok az egészség mintaképe lenni, bűnözök és fogok is, de azért felötlött a kérdés :'D


máj. 14. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Azt eszel, amit akarsz, amíg benne van minden tápanyag a megfelelő arányban. Nem kötelező főtt ételt enni. A mű-ételektől (instant leves, mirelit korong) azért inkább tartózkodj.
máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Ez mestersegesen erlelt rossz sajt, gyari hus, vickek-vackok.
máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!