Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ételallergiás vagyok, rosszat...

Ételallergiás vagyok, rosszat ettem, nagyon fáj a hasam. Hogyan mulaszthatnám el?

Figyelt kérdés
Lisztérzékeny vagyok, és allergiás vagyok a színezékekre. Péntek este óta nagyon fáj a gyomrom, valószínűleg a fagyiban volt glutén vagy színezék, amit pénteken ettem. Előfordult már máskor is, hogy véletlenül ettem valamit, amit nem kellett volna, de eddig mindig pár óra vagy egy nap alatt magától elmúlt. Kb. 1 órája bevettem egy Normaflore-t, de eddig semmi. Mi tévő legyek?

2012. aug. 12. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis hasmenés jót tenne, kipucolná a belekből az allergizáló dolgot.

Ha lenmagot és kefírt ehetsz, akkor egy pohár kefírbe tegyél őrölt lenmagot, és várd a hatást.

2012. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló..én a sült krumplival jártam így...3 napig halál volt..... az ügyeleten adtak egy fájdalomcsillapítót és azt mondták, hogy várni kell amíg ki nem ürül a szervezetemből....
2012. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!