Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék de valami...

Fogyni szeretnék de valami megbízható módon tippek tanácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet velem ,hogy kb.105-110 kg vagyok magasságom most nem tudom de az a lényeg ,hogy nem megfelelő a súlyhoz képest.Én úgy gondolom tudom mi az oka csak az vele a baj ,hogy nem tudok rajta változtatni.Mindig éhes vagyok nekem az evés örömet okoz egyszerűen nem tudok nem enni.PL:Vasárnap:Reggeli 2 Vastag-virsli 2 nagy karaj kenyér ,utána valami édesség ,ebéd nagy tányér húsleves bő tésztával benne hússal,majd nagy tányér rizsa egy nagy csibe comb egészben meg egy csibe szárnya.Vacsora persze nem 6 előtt :) ha nem 8-9 kor 2 karaj vastag kenyér sajt kolbász.A sört imádom (arról nem mondok le :D) mozgás minimum.Szóval valami fogyókúra ami megbízhatóan fogyaszt nem baj ha nem gyorsan csak az a lényeg ,hogy pl:ráállok a hónap elején a mérlegre meg a végén lássak valami különbséget persze mínusz kg ba.Meg valami olyan legyen ,hogy ne kerüljön pénzbe szóval semmi tabletta.

2012. aug. 13. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg lehetőleg ne is kelljen lemondani semmiféle örömforrásról, se sörről, se cukorról, se extra kajáról! Ez nem így működik. Jobban mondva _ez_így nem működik.


Nálad a táplálkozás pótcselekvés. Valamit kompenzálsz vele. Mit tudom én, mit, nem vagyok pszichiáter, de feltételezhetően az élet egyéb területein nemigen lehetnek sikereid, ezért "jutalomfalatkákkal" vigasztalod magad.


Itt van oldalt egy rahedli téma a fogyókúráról, de az nálad úgysem működne, mert nálad az evés valami másnak a tünete. A hízás meg az evés következménye, de előbb az okot kéne feltárni, hogy mi miatt eszel ennyit, ehhez meg pszichoterapeuta kell.


Regisztrálj be a videoklinika.hu oldalra, és tedd fel a kérdésed anonim módon egy pszichiáternek. Fogsz tanácsot kapni.

2012. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90 napos, vagy testkontroll dietat erdemes lenne attanulmanyoznod. En fogytam tole. Meg az anyukam is, sott meg 2 baratunk is. Ott az a lenyeg, hogy ne keverj bizonyos eteleket mas felekkel, mert mas enzimek termelodnek es bontjak le. Igy csak egyidoben egy enzim fog kivalasztodni, ami visszaallitja a termeszetes egyensulyt, igy nem terheli meg az emesztorendszert, tehat fogyaszt is. Persze azert nem art oda sem egy kis onkontroll, de kevesebb kell mint mas dietakhoz.
2012. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szeretsz enni ez rendben is van de nem mindegy hogy mit

mindent szeretnél, de azért lemondással is jár, tenni is kell a cél érdekében

ne kerüljön pénzbe, ez is elfogadható, mert nem tellik de nem is kell csodabogyó meg hasonlók

én is így voltam vele én 1év alatt 30kilót fogytam le tudatosan, élvezettel, az eleje bevallom őszíntén egy picit nehéz volt, sőt volt hogy már ott tartottam hogy nem bírom tovább, de ilyenkor az motivált, hogy én nem vagyok gyenge, és rájöttem hogy az első hét volt csak rossz mert hozzávoltam szokva szó szerint a sz-arhoz, mert ezeket ma már nem tudom élelmiszernek nevezni, mert ezekkel nem lehet élni, táplálni egy testet, azóta energikus, boldog nő vagyok, egyáltalán nem éhezek, jól érzem magam, de sose fogok visszatérni, pénzre visszatérve egy egy apró változtatás, de rettentően sokat számít

az ételeknél én megtanultam hogy sok a kenyér, bőven elég reggelihez 2sz rozskenyér, ez nagyon laktató 200ft fél kiló nálunk ez 7szelet ez olyan nagy hogy nekem egész hétre elég, nem penészedik, semmi baja sincs 4-5 nap után sem, hozzá nem virsli hanem 1főtt tojás, nem szalámi, kolbász hanem sonka és mozzarella sajt, hozzá paradicsom, paprika-ez most nagyon olcsó, édesség helyett bőven spórolsz még, a paradicsom, pirospaprika finom édes

vagy ha édesre vágysz lehet kapni 200ftért zabpelyhet ebbe teszel fahéjat és vaniliaaromát ezt megfőzöd, majd ehhez tudsz tenni joghurtot ha szereted az activia az édesebb és hozzá gyümölcs pl szőlő, banán, édes barack, nyári alma édess, piacra érdemes kimenni 100ft az alma, barack 60ft a dinnye, 98 a sdinnye, 199 az érett, finom banán

tízórainak és gyümölcsöket majszolok lehet hogy van aki azt mondja hogy nem jó, én szeretem és jobb mint a csoki

ebéd most rettentően sok a zöldség

tojásos lecsó

paradicsomos káposzta, tökfőzelék, zöldborsófőzelék, töltött cukkini, rakottzöldségek, zöldséglevesek stb stb

hozzá pl csirkecomb ami olcsó-de sütőzacskóban, nem rántva vagy a máj szintén alufólia alatt hagymával paradicsommal sütve, vagy a darálthús is olcsó, ebből lehet csinálni fasírtot-szintén sütőben, vagy zöldségeket tölteni, húsgombócokat főtt krumplival vagy kisebb gombócokat levesbetétnek vagy töltött paprika stb

rizs olcsó kukoricát, borsót, répát tudsz hozzá keverni, táplálóbb, színesebb, gusztusosabb

vacsora én a kenyeret elhagynám, helyette ennék zöldségsalátákat, húst, halat, zöldséges rántottát, főtt tojást, túrót gyümölcsökkel, kefírt, joghurtot vagy zöldséglevest stb vagy pedig nem hatalmas szelet kenyér hanem 1szelet vékonyka kenyér és annyi

sör napi 1

édességeket, cukrot, a fehérlisztet, sütiket stb kerülném, ha nagyon nagyon vágysz rá van egy csomó jobb választás is pl búzakorpából palacsinta, almáspite vagy rétes is még jó lehet

2012. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vannak zsirégest segiti gyümölcsök vagy olyanok amik csökkentik az étvágyat pl ananász amúgy keress rá ezekre. ne egyél sok cukrot. a sima kenyeret cseréld teljes kiörlésüre. amúgy ha kajákat meg étrendet akarsz nézni akkor nézd meg mit eszik egy testépítő azoktol biztos nem hizol:D
2012. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!