Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elég komoly sérülésem van,...

Elég komoly sérülésem van, hogyan előzzem meg a hízást?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok. Focizom versenyszinten. A hétvégén komoly sérülést szedtem össze meccsen, a bal térdemben a szalagok húzódtak, a porc zúzódott. 87 kiló vagyok és 187 centi. Hogy oldhatnám meg, hogy ne hízzak el addig, amig újra nem tudok sportolni? Kb 2 hetet kell kihagynom. Ráadásul fogyni is szeretnék pár kilót. A felülés erre jó megoldás? Sajnos a bal lábam használhatatlan. Valaki valami tapasztalatot tudna esetleg mondani?
2012. aug. 14. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért híznál el 2 hét alatt? Gondolom nem fogsz elkezdeni eszetlenül zabálni. Márpedig akkor hízni sem fogsz.
2012. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hajlamos vagyok rá sajna.. :l
2012. aug. 14. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hét alatta max akkor hízhatsz pár kilót, ha folyamatosan zabálsz. Ha normálisan eszel, egy fél kilót sem fogsz hízni. Ha odafigyelsz, tuti nem.
2012. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevés kenyér ,péksüti,rizs ,krumpli.Hús savanyúsággal vagy salátával mehet kontroll nélkül.Gyümölcs nasi helyett és víz üdítő helyett.Így tuti nem fogsz hízni sőt még lehet hogy fogyni is fogsz és éhezned sem kell.
2012. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!