Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A cukorbetegek ihatnak pezsgőt?

A cukorbetegek ihatnak pezsgőt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg diákfröccsöt.
2012. aug. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Felvázolom neked az orvosommal való beszélgetésemet ebben a témában. :)

- Doktornő, akkor hétvégén mennék bulizni. Mit igyak és mennyit?

- Hát, fiam. Azt iszol, amit akarsz. Igyál ugyanúgy, mint azelőtt.

- De én régen sokat ittam :D

- Nem baj, fiatal vagy még, érezd jól magad. Arra figyelj, hogy úgy ne rúgj be, hogyha valami probléma lenne, akkor ne tudd ellátni magad. Nem azt mondom, hogy külön 2 táskányi egészségügyi felszereléssel menj, de azért a mérődet vidd és 1-2szer mérj is, ha úgy érzed. Tudom, hogy te jól csinálod, úgyhogy én bízok benned. Ha valami van, akkor meg tudod a számomat.


Ennyi :D


Egyébként miután megbetegedtem és először mentem bulizni, mielőtt bementem a buliba, mértem egyet (de akkor már ittam is), akkor volt 8as cukrom.. Adtam be rá két egység inzulint. Egész éjjel ittam, amit csak megkívántam. Aztán haza értem reggel egy 5,7-es cukorral.

De persze ez is mindenkinek más. Nekem például 24 órásom sincsen. Azzal megint más lenne a helyzet.

De persze a diabetikai irányelvek alapján ugye kerüld az édes dolgokat és a koktélokat, inkább szárazat igyál, stb..

De gondolom, ezt nem kell magyarázni, biztos neked is elmondták ötvenszer :)

2012. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre kettő üvegnél többet semmiképp.
2012. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!