Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés nektek is "kicsípi"...

Hasmenés nektek is "kicsípi" a segglyukat?

Figyelt kérdés
Nálam néha előfordul ez.Nem aranyér,hanem kimarja picit hiába az alváz mosás utána vagy a puha toalett papír.Van rá valamilyen kenőcs vagy használ a babahintőpor?
2012. aug. 18. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a hasmenés többnyire savas váladék. A mosakodás után finoman krémezd be a kérdéses részt és a krémezés felszívódásáig használj váltó bugyit. A hintőpor nem, a krémezés inkább csillapítja a kellemetlen érzést.
2012. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bugyit nem szívesen cserélnék férfi létemre :)

Milyen krém ajánlatos kamilla,körömvirág vagy más.

Végső esetben megkérdezem gyógyszertárban csak annyira nem tudom virágnyelven megfogalmazni ezt a kérdést :)

2012. aug. 18. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

a hasmenést kellene megszüntetni , összevissza eszel? egészségtelenül táplálkozol? sok alkoholt fogyasztassz?

egyébként a körömvirágkrémet szoktak rá kenni

2012. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de honnan tudtam volna, hogy férfi vagy???
2012. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak viccnek írtam a bugyis témát jót nevettem rajta hogy cseréljek bugyit,nem gonoszkodásból írtam.Amúgy meg gyulladás van a gyomromban mert nem tudok darabos ételt lenyelni ezért van hogy most hetente előfordul.Köszi a válaszokat.Gyógyszertárban elröhögtem volna magam ha megkérdezném mit javasolnak az ánusz nyílásomra híg széklet irritációjának kezelésére.
2012. aug. 18. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!