Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenéstől fogyás?

Hasmenéstől fogyás?

Figyelt kérdés

Három napja hasmenésem van 51 kilóról 49 lettem. Felfáztam és antibiotikumot szedek, nincs étvágyam, sokat iszok, nehogy kiszáradjak.

Erőltessem az evést? Nem hányom ki, csak émelygek utána.



2012. aug. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ilyen könnyű dolgokat egyél keksz leves ilyeneket.
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
1-2 kiló diferencia előfordulhat simán hasmenéstől függetlenül is.nem csak a háj befolyásolja a dolgokat.
2012. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Héjában sült krumpli, rizs, (esetleg) főtt hús. Fűszernek csak só, de az is csak mértékkel.
2012. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ropi és háztartási keksz minden mennyiségben! Ha ez is nehezen megy le, akkor meg inkább koplalj 1-2 napig, de folyadékot (akár limonádé formájában) mindenképpen igyál, lehetőleg sokat. Nekem is most volt durva hasmenésem, az első napon az ájulás kerülgetett, úgy szédültem, de leerőltettem 2 liter folyadékot.Én több pohár hűtött Deit üdítőtől lettem sokkal jobban, elmúlt az émelygés. (Ez olyan üdítő, amit cukrosoknak is szabad inniuk, mellesleg nagyon finom.)
2012. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!